1. דף הבית
  2. /
  3. טיפולים
  4. /
  5. מזותרפיה

מזותרפיה

 

מזותרפיה להצערת העור

תהליך ההיזקנות של העור, נזקי השמש ואיבוד טבעי של קולגן, גורמים לעור לאבד את גמישותו, להיות רפוי ולהופעת קמטים. הטיפול במזותרפיה להצערת העור נועד להשבת המינרלים, ויטמינים וחומצות אמיניות שנמצאות בעור באופן טבעי ומתמעטות עם הזמן, אלו חומרים נוגדי חימצון והם מעוררים יצור קולגן  וויסות אספקת דם מקומית.

באמצעות טיפולי מזותרפיה בפנים (Mesolift) ניתן להחייאות ולהצעיר את מראה העור ללא ניתוחי הרמת פנים (face lifting) מכאיבים שעלולים ליצור מראה לא טבעי של הפנים. טיפולי מזותרפיה להצערת העור יכולים להתבצע גם בצוואר ובגב הידיים.

באופן דומה ניתן להזין את העור בחומצה היאלרונית להחזרת נפח העור. חומצה הילארונית היא בעלת תפקיד חשוב במאזן המים של רקמות העור, סיכה והשפעתה רבה על רכות וחלקות העור והפחתת הקמטים.

 

הטיפול במזותרפיה

שלשה ימים לפני הטיפול יש להימנע משימוש באספרין או תרופות אנטי דלקתיות.

באמצעות מחט דקיקה מוזרק החומר בנקודות רבות מתחת לפני העור. הטיפול משפר את זרימת הדם, מחליף ויטמינים, מינרלים וחומצות אמיניות שאבדו ומעלה את רמת החומצה ההילארונית. הטיפול אינו מכאיב אבל מורגשת אי נוחות קלה, לבעלי רגישות יתר ניתן להשתמש באלחוש מקומי.


תוצאות הטיפול

תוצאות הטיפול במזותרפיה הן דרמטיות ומידיות. תוצאות נראות לעין כבר מהטיפול הראשון, העור לח וזוהר יותר. לאחר השלמת סדרת טיפולים ניתן להבחין בשיפור משמעותי, עור הפנים נראה צעיר, גמיש, מוצק וזוהר. זהו טיפול שניתן לשלב עם כל הטיפולים האסתטיים: פילינג, הזרקות, לייזר ובוטוקס.

 

באיזו תדירות צריך לעבור טיפול מזותרפיה?

תדירות הטיפול נקבעת על ידי הרופא המטפל בהתאם לסוג החומר המוזרק ובהתאם למצב העור המטופל. החייאת עור מבוגר דורשת קצב טיפולים מהיר יותר ממטופלות בעלות עור צעיר.

באופן כללי  לטיפול בפנים נדרש טיפול אחד כל שבועיים כאשר בסך הכל נדרשים כארבעה עד שישה טיפולים ואחר כך טיפול תקופתי לשימור התוצאות כל שישה חודשים.

 

החלמה מהטיפול

זהו טיפול שכמעט אינו מכאיב וזמן ההחלמה מידי, לאחר הטיפול ניתן לחזור לפעילות יום יומית, לא נדרשת חבישה. תגובות לוואי אפשריות הן חבורות קטנות שנעלמות לאחר מספר ימים ונפיחות קטנה באזור המטופל שחולפת לאחר 12 עד שלשים ושש שעות.


העלמה ומניעת קמטים באזור הצוואר

הרצון להראות רעננים וצעירים גם בשנים בוגרות מובן ומקובל. אנחנו חיים בתקופה שרצונות מתממשים 

ולמרות ש הגיל לא ניתן לעצור, בהחלט ניתן להעניק לעור מראה צעיר ורענן גם בגילאים מבוגרים יותר. בשנים עברו האזור שהיה מסגיר את בגרות האישה היה אזור הצוואר בשל העור העדין באזור זה. אך לא כך הוא כיום. טיפולי האנטי אייג'ינג ובראשם טיפול המזותרפיה מונע ומעכב את תהליך הזדקנות העור באזור הצוואר. את טיפולי המזותרפיה מומלץ להתחיל כבר באמצע שנות העשרים והשלושים כדי למנוע ולעכב תהליכי רפיון, יובש ומראה אפרורי של העור במהלך השנים.


מהו טיפול המזותרפיה לאזור הצוואר?

מדובר הטיפול יסודי והדרגתי הכולל מספר שלבים עד קבלת תוצאות טובות לטווח ארוך הכולל המוחדרות לעור של טיפות ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון, חומצה היאלורונית בריכוז גבוה ועוד. בשיטה רפואית זו להצערת העור, בניגוד לקרמים ומסכות, שאפשר להחדיר רק עד לשכבה העליונה של העור, המכונה אפידרמיס, מוחדרים החומרים הפעילים לשכבה עמוקה יותר של העור. ההליך אינו ניתוחי, אינו מצריך הרדמה ואינו כרוך בכאבים. ואורך כ 15-20 דקות ומייד לאחריו ניתן לחזור לפעילות יומיומית

מה השפעת טיפול המזוטרפיה על מראה הצוואר?


הטיפול  מעניק לעור חיוניות, זוהר, לחות ומיצוק באמצעות גירוי בנייה מחודשת של סיבי קולגן, הגורמים לעור להימתח ובכך לשמור על מראה צעיר ובריא יותר לאורך שנים. בנוסף, כתוצאה מהחדרת חומצה היאלורונית בשילוב חומרי אנטי אייג`ינג, מהרפואה הקונבנציונאלית ומהרפואה ההומיאופתית, תוך שילוב ביניהם בהתאם לסוג העור והאבחון הראשוני, העור מקבל "הרמה"/ "לפטינג"  ומראה הצוואר מקרין רעננות וחיוניות.

למי מתאים טיפול זה?

הטיפול מתאים לנשים וגברים המודעים להשפעת הטבע על עורם ומעוניינים  במראה רענן לאזור הצוואר.

ד"ר גרסיה, מבית הרופאים בתל אביב , מעידה ממטופליה המרוצים שאזור הצוואר יכול לעבור שינוי משמעותי כאשר מקפידים לעשות פעם בחודש טיפול במשך 3 חודשים, ולאחר מכן, טיפול לשמירה כל 4-6 חודשים. לדבריה, טיפול זה נותן תוצאות הרבה יותר משמעותיות מפילינג ומכל טיפול אסטטי אחר. הקמטים הקמטוטים המופיעים על הצוואר נעלמים ובמידה והנזק לא גדול מידי, אף נעלמים. 


אחרי


לפני


טואול - בניית אתרים